Podmínky přepravy

Při objednávce rozvozu večírku, svatby či oslavy lze domluvit jinou sazbu za ujetý kilometr, než je uvedeno v ceníku.

 • Řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov může být najat i na zajištění služební cesty. Pro podrobnější informace nás, prosím, kontaktujte.
 • Při telefonické objednávce je nutné uvést, kde přesně parkujete, typ vašeho vozu a místo, kam budete chtít odvézt. V případě, že budete chtít ještě někoho odvézt mimo nahlášenou trasu, bude záležet na našem rohodnutí, zda je to možné (časově), nebo ne.
 • Ujeté kilometry se počítají dle Vašeho tachometru; v případě poruchy Vašeho tachometru se ujetá vzdálenost odečte z tachometru doprovodného vozidla, které zajišťuje odvoz našeho řidiče a jede za Vaším vozem.
 • Firma Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov není v provozu 24.12., 31.12., 1.1. !!!
 • Řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov má před odjezdem s Vámi a Vaším vozem právo vyzvat Vás k předložení platných dokladů pro provoz vozidla (tj. osvědčení o technickém průkazu a zaplacenou zákonnou pojistku odpovědnosti za škodu). V případě odmítnutí předložení nebo při neplatnosti uvedených dokladů Vás řidič nemůže odvézt!
 • Řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov je oprávněn řídit pouze auta s celkovou hmotností nepřesahující 3,5t a počet osob 9 včetně řidiče.
 • Vybraný řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov je oprávněn řídit motocykl o jakémkoliv obsahu. Pro motocykl platí stejná pravidla jako pro odvoz osobního automobilu (tj. tech. stav, zákonné pojištění atd.). Pokud využijete našich služeb a necháte si odvézt svou motorku, odjíždí na ni jenom řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov a Vy pojedete doprovodným autem, které jede celou cestu za motorkou - toto ustanovení je z důvodu Vašeho pohodlí a Vaší bezpečnosti!!! V případě odvozu motocyklu má řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov své vlastní vybavení (přilba, rukavice, kombinéza). Pokud budete chtít využít tuto službu, je nutné to oznámit dopředu.
 • Řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov je plně zodpovědný za způsob jízdy Vaším vozidlem, popřípadě motorkou a v případě způsobení dopravního přestupku je povinen uhradit veškeré výdaje s tím spojené.
 • Řidič firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov nezodpovídá za špatný technický stav Vašeho vozu, neúplnou zákonem stanovenou výbavu a nebo za špatné parkování z místa odjezdu. V případě kontroly policejní hlídkou a zjištění některého z výše uvedených přestupků, jste povinen(a) uhradit veškeré výdaje s tím spojené sám(a).
 • Minimální sazba, která bude účtována za jízdu Vaším vozem je 250,- Kč.
 • Doba příjezdu našeho řidiče na Vámi zvolené místo se pohybuje v rozmezí mezi 30-40 minutami. Dále je nutné brát v úvahu stav silnic a hustotu provozu. Přibližný čas příjezdu Vám vždy sdělíme při telefonické objednávce. Veškeré objednávky jsou závazné a žádáme Vás o vyčkání na smluveném místě. Děkujeme.
 • Firma Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov působí převážně v Ostravě a okolí. Pokud budete mít zájem o odvoz ze vzdálenějšího místa, prosím, objednejte si nás v časovém předstihu - předejdete tak časové prodlevě, kterou potřebujeme pro příjezd k Vám!
 • Objednáním našich služeb na čísle +420 737 789 561 souhlasíte se všemi podmínkami firmy Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov.
 • Odchozí hovor Vám bude účtován jako klasický hovor do mobilní sítě dle Vašeho operátora a tarifu.

Martin Kovalský - Drink Servis, Vratimov

+420 737 789 561

Provozní doba:

ne-čt 18-03 hod, pá-so 18-06 hod

Poslední objednávky 1 hod před koncem prac.doby

Drink Servis - Martin Kovalský